Set Pedikyri
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Set Pedikyri

5 900,00 Lekë (me taksa) 4 916,67 Lekë (pa taksa)
Loading...

Përshkrimi

  • Lime pedikyri bisht druri
  • Shtytese kuikulash
  • Legen pedikyri me ngrohje dhe vibrim
  • Krem Me urea 250ml
  • Kripe pedikyri 400gr
  • Skrab Peeling
  • Zbutes kutikulash
  • Set Limash
  • Brisk me 3 tehe
  • Shtytese kutikulash

Të dhënat

18 Artikuj

Përshtypjet (0)