BENDAGGIO RIDUCENTI CALDO con CAFFEINA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-300,00 LekëI ri

BENDAGGIO RIDUCENTI CALDO con CAFFEINA

1 200,00 Lekë (me taksa) 1 500,00 Lekë - 300,00 Lekë 1 000,00 Lekë (pa taksa)
Loading...

Përshkrimi

Veçoritë: fasha të disponueshme të njomur në xhel ngrohës të përmirësuar me kafeinë. Për trajtime profesionale që synojnë reduktimin e celulitit dhe/ose yndyrës.

Si të përdorni: aplikoni një fashë në secilën këmbë duke filluar nga kyçi deri në pjesën e brendshme të kofshës. Përdorimi i batanijes elektrike varet nga kushtet fillestare të subjektit. Koha e përpunimit 30 minuta.

Paralajmërime: përmban metil nikotinat. Aplikohet vetëm në lëkurë të paprekur dhe pa brishtësi kapilar. Shmangni kontaktin me sytë dhe mukozën; nëse është e nevojshme, lani me ujë të bollshëm. Përdorimi i jashtëm - Përdorimi profesional.

PËRMBAN 2 FASHJA TË FJOHSHME 100% POLIESTER Përbërësit: Aqua, Glicerinë, Peg-40 Vaj i Hidrogjenuar i Ricinit, Kafeinë, Ekstrakt Frutash, Vaj Thymus Vulgaris, Methyl Nicotinate, Aesculus Vetractus Hippocus, Extraction, Aesculus dium Edta, Dipropileni Glikoli, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Benzoat Natriumi, Propilen Glikoli, Disodium Edta, CI 16255, CI 15985, Linalool.

Të dhënat

10 Artikuj

Përshtypjet (0)

16 other products in the same category: