BENDAGGIO DRENANTE SALINO con FOCUS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-300,00 LekëI ri

BENDAGGIO DRENANTE SALINO con FOCUS

1 200,00 Lekë (me taksa) 1 500,00 Lekë - 300,00 Lekë 1 000,00 Lekë (pa taksa)
Loading...

Përshkrimi

Karakteristikat: fasha të disponueshme të njomur në një tretësirë ​​të kripërave minerale të Detit të Vdekur dhe të përmirësuara me ekstrakt Fucus. Ndihmës i trajtimeve profesionale të kullimit, që synojnë reduktimin e celulitit dhe/ose yndyrës.

Mënyra e përdorimit: aplikoni një fashë në secilën këmbë duke filluar nga kyçi deri në pjesën e brendshme të kofshës dhe mbështilleni me një fletë kartoni. Përdorimi i batanijes elektrike varet nga kushtet fillestare të subjektit. Koha e përpunimit 30 minuta.

Paralajmërime: aplikojeni vetëm në lëkurën e paprekur. Shmangni kontaktin me sytë, nëse është e nevojshme lajeni tërësisht me ujë.

PERMBAN 2 FASHJA TE PERGJITHSHME 100% POLIESTER

Përbërësit: Aqua, Maris Sal, Glicerinë, Vaj i Hidrogjenuar i Ricinit Peg-40, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Ekstrakt i Farës Aesculus Hippocastanum, Vaj gjethesh Cinnamomum Zeylanicum, Dipropilen Glikoli, Fenoksietanol, Etilheksilzoglicerinë, Etilheksilیkololin, CI 19140, Eugenol, Limonene,

Linalool, Parfum.

Të dhënat

20 Artikuj

Përshtypjet (0)

16 other products in the same category: