BENDAGGI RIDUCENTI CELL - ADIPE - CARNITINA CAFFEINA - EDERA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-300,00 LekëI ri

BENDAGGI RIDUCENTI CELL - ADIPE - CARNITINA CAFFEINA - EDERA

1 200,00 Lekë (me taksa) 1 500,00 Lekë - 300,00 Lekë 1 000,00 Lekë (pa taksa)
Loading...

Përshkrimi

Karakteristikat: fasha njëpërdorimshe të njomur me xhel Carnitine të përmirësuar me Kafeinë dhe Ivy. Ndihmës për trajtime kozmetike profesionale që synojnë reduktimin e celulitit dhe njollave të yndyrës.

Mënyra e përdorimit: aplikoni një fashë në secilën këmbë duke filluar nga kyçi deri në pjesën e brendshme të kofshës dhe mbështilleni me një fletë kartoni. Përdorimi i batanijes elektrike varet nga kushtet fillestare të subjektit.

Koha e përpunimit 30 minuta.

PËRMBAN 2 fasha të disponueshme 100% POLIESTER Përbërësit: Aqua, Karnitinë, Kafeinë, Ekstrakt gjethesh Hedera Helix, Polisorbat 20, Vaj Ricini i Hidrogjenuar, Hidroksietilcelulozë, Fenoksietanil, Glicolie, Dioksietanol, Ed ta, Acid citrik, Parfum.

Të dhënat

9 Artikuj

Përshtypjet (0)

16 other products in the same category: