Blog

Kondicioner Lamellar

Kondicioner Lamellar

Kondicioner lamelar në vetëm 8 sekonda mund të merrni:✔️ Flokë të...
Lexo më gjerësisht
 Dekolorant i ri me formulen PLEX

Dekolorant i ri me formulen PLEX

Kompromisi perfekt midis dekolorimit ekstrem dhe mbrojtjes për fijet e flokëve....
Lexo më gjerësisht
7 arsyet pse të gjithë duhet të bëjmë një pedikyr

7 arsyet pse të gjithë duhet të bëjmë një pedikyr

Vera tashmë ka bërë hyrjen e saj madhështore. Tani është koha...
Lexo më gjerësisht
Trajto flokun e thate

Trajto flokun e thate

Cilat jane shkaqet qe te cojne deri tek flokët e thatë? Kush ka floke te thate e di...
Lexo më gjerësisht
Efektet e keratines ne floke te demtuar

Efektet e keratines ne floke te demtuar

Flokët tuaj duken të shkatërruar , pa jetë ? Trajtimi me keratinë...
Lexo më gjerësisht
Parandalo renien e flokeve

Parandalo renien e flokeve

  Nëse ende nuk e dini trajtimin tonë të shampove dhe ampulave per...
Lexo më gjerësisht
Problemet nga mos kujdesi i skalpit te kokes.

Problemet nga mos kujdesi i skalpit te kokes.

Problemet nga mos kujdesi i skalpit te kokes. Zbokthi është një gjendje e...
Lexo më gjerësisht
Hidratimi i flokeve, pse duhet?

Hidratimi i flokeve, pse duhet?

Flokët tuaj mund të thahen ashtu si lëkura juaj. Flokët e thatë duken...
Lexo më gjerësisht